تبلیغات
مسلسل ----آموزش نظامی - رهبرانقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای كشورهای اسلامی

جانم فدای رهبر

رهبرانقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای كشورهای اسلامی

نویسنده :جامانده
تاریخ:دوشنبه 30 مرداد 1391-12:31 ب.ظ

رهبرانقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای كشورهای اسلامی
دولت‌ها و ملت‌های اسلامی مراقب توطئه پنهان سازی مسئله فلسطین باشند


رهبرانقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای كشورهای اسلامی
دولت‌ها و ملت‌های اسلامی مراقب توطئه پنهان سازی مسئله فلسطین باشند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (یكشنبه) در دیدار مسئولین نظام، جمعی از قشرهای مختلف مردم و سفرای كشورهای اسلامی در تهران، با تأكید بر لزوم موقعیت شناسی شرایط حساس و سرنوشت ساز كنونی منطقه و هوشیاری در قبال توطئه های بسیار پیچیده جبهه استكبار، ‌خاطرنشان كردند: مسئله اصلی دنیای اسلام قدس شریف و موضوع فلسطین مظلوم است كه به بركت بیداری اسلامی برجسته شده است و همه دولتها و ملتهای اسلامی ونخبگان سیاسی و فرهنگی، ‌باید مراقب توطئه خطرناك پنهان سازی مسئله اصلی مسلمانان و واقعیت سازی های دروغین از طریق ایجاد اختلاف میان امت اسلامی، باشند.

Get the Flash Player to see this player.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به غفلت سالهای متمادی ملتها و دولتهای اسلامی و تسلط قدرتهای سلطه گر بر سرنوشت آنها و ایجاد غده سرطانی صهیونیستی در قلب دنیای اسلام، افزودند: امروز به بركت بیداری اسلامی و حوادث مهم منطقه، این پرده غفلت در حال كنار رفتن است كه باید این موضوع را مغتنم شمرد.
 
ایشان با تأكید بر اینكه موضوع فلسطین و قدس، در قلب حوادث كنونی منطقه قرار دارند، خاطرنشان كردند: این موضوع اصلی نباید به فراموشی سپرده و به حاشیه رانده شود زیرا بسیاری از مشكلات دنیای اسلام بواسطه وجود رژیم جعلی صهیونیستی است.
 
متن کامل بیانات رهبرانقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای كشورهای اسلامی
 
 
بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌
 
تبریك عرض میكنم این عید بزرگ را به همه‌ى شما حضار محترم و میهمانان عزیز و سفراى كشورهاى اسلامى و به همه‌ى ملت بزرگ و مؤمن ایران و به سراسر امت اسلامى در همه‌ى كشورهاى مسلمان و در همه‌ى جهان.
 
مهم این است كه قدر این موقعیتها را بدانیم. خداوند متعال عید سعید فطر را براى امت اسلام و براى پیامبر عظیم‌الشأن مایه‌ى عزت و ذخر و شرف و كرامت قرار داد؛ «و لمحمّد صلّى اللّه علیه و ءاله ذخرا و شرفا و كرامة و مزیدا»؛(1) مایه‌ى ازدیاد عزت و شرف امت اسلامى و پیامبر عظیم‌الشأن است. این بسته به این است كه ما مسلمانها، با این موقعیتها و با این مناسبتها چگونه رفتار كنیم. ملتهاى مسلمان میتوانند ماه رمضان را و عید فطر را وسیله‌اى قرار بدهند براى عزت؛ نردبانى قرار بدهند به سمت علوّ معنوى و مادى و عزت دنیا و آخرت. باید بیدار باشیم، باید از این موقعیتها استفاده كنیم.
 
ملتهاى مسلمان در طول دهها سال تحت سلطه و ستم مستكبران عالم قرار داشتند. جنگهاى بین‌المللى كه بین قدرتهاى مستكبر عالم واقع شد، از اروپا شروع شد؛ استعمارگران عالم به جان هم افتادند، اما ملتهاى مسلمان را، ملتهاى این منطقه را درگیر تبعات و مشكلات این جنگها قرار دادند. دنباله‌ى همین جنگها بود كه زائده‌ى خطرناكِ مهلكِ صهیونیستى در منطقه‌ى حساس ما، میان كشورهاى اسلامى و در قلب دنیاى اسلام به وجود آمد. به دنبال همین جنگها بود كه بناى غلط و هندسه‌ى معیوب سازمان ملل و شوراى امنیت و دولتهاى داراى حق وتو شكل گرفت. یعنى همان دستها و سرپنجه‌هاى خونینى كه آن جنگهاى مهلك را به راه انداختند، به دنبال آن خواستند اختیار دنیا را به دست بگیرند و این منطقه‌ى حساس و مهم و سرشار از نعمت و مركز اتحاد بالقوه‌ى دنیاى اسلام را تحت سیطره‌ى خود درآورند؛ و همین كار را كردند. ما غافل بودیم؛ ملتهاى مسلمان در خواب بودند؛ به آنها هجوم آورده شد؛ سرنوشت آنها با مشكلات پیچیده و عظیمى كه هنوز درگیر آن مشكلاتند، در آمیخته شد. ما غفلت كردیم. سران كشورهاى اسلامى در یك روزگارى غفلت كردند و فریب بازى قدرتها را خوردند.
 
امروز احساس میشود، دیده میشود كه این پرده‌ى غفلت از روى ذهنهاى كشورهاى منطقه و ملتهاى مسلمان دارد برچیده میشود؛ این را باید مغتنم شمرد. منطقه‌ى حساس ما، شمال آفریقا و منطقه‌ى غرب آسیا - كه اروپائى‌ها به میل خودشان اسم «خاورمیانه» را روى آن گذاشتند و مركز حساسِ قلب دنیاست - امروز به بركت بیدارى اسلامى، در حال تعیین سرنوشت آینده‌ى این منطقه است. این موقعیت را باید بشناسیم، آن را قدر بدانیم؛ نگذاریم این موقعیت مهم و حساس از دست برود. مسئله‌ى قدس شریف و فلسطین مظلوم در متن این قضایا قرار دارد و در قلب حوادث خاورمیانه است.
 
منطقه‌ى حساس ما، بسیارى از مسائل و مشكلاتش به خاطر وجود این غده‌ى سرطانىِ صهیونیستى است، كه دستهاى آلوده به خون قدرتهاى بزرگ، با همه‌ى توان میخواهند آن را حفظ كنند. آمریكائى‌ها صریح میگویند، دیگر قدرتهاى مسلط دنیا هم به طور صریح ابراز میكنند كه سرنوشت خودشان را وابسته كرده‌اند به سرنوشت رژیم صهیونیستى. این به ضرر آنهاست.
 
امروز مسئله‌ى فلسطین به بركت بیدارى اسلامى، بار دیگر به یك مسئله‌ى اصلى دنیاى اسلام تبدیل شده است؛ نباید بگذارید این برجستگى و این امتیاز از بین برود و زیر توطئه‌ها و ترفندهاى دشمنان مسلمانها و دشمنان امت اسلامى پنهان بماند. مسئله‌ى فلسطین یك مسئله‌ى اصلى است. در طول زمان، ملتها دولتهاى خودشان را با موضعگیرى آنها در قضیه‌ى فلسطین محك میزدند. البته فشار استبداد و استكبار و اختناق و زور نمیگذاشته است كه خواسته‌ى ملتها آشكار شود. امسال در قضایاى روز قدس و راهپیمائى ملتهاى منطقه، به كورى چشم صهیونیستها، ملتها توانستند حرف دل خودشان را در این قضیه بزنند و ان‌شاءاللّه روزبه‌روز بیشتر و گرمتر خواهد شد.
 
 
البته دشمن بیكار نمى‌نشیند و بیكار ننشسته است؛ توطئه‌هاى دشمن پیچیده‌تر شده است. مسئولان كشورهاى اسلامى، دولتهاى كشورهاى مسلمان، نخبگان - چه نخبگان سیاسى، چه نخبگان فرهنگى، چه روشنفكران، چه علماى دین - وظیفه دارند حقیقت را براى ملتها روشن كنند. امروز باز وسیله‌ى قدیمى‌اى را كه همیشه در دست قدرتهاى مستكبر و مستبد به عنوان یك ابزارى براى غلبه‌ى بر ملتها بوده، به كار انداخته‌اند و آن، مسئله‌ى اختلاف است؛ اختلاف بین سران كشورها، بین دولتها، بین ملتها، با بهانه‌هاى گوناگون. نقشه‌ى همیشگى و ماندگار استكبار این است كه اختلاف بیندازد؛ یا قومیتها و ناسیونالیسم‌گرى‌ها را در میان ملتها زنده كند؛ اختلافاتى را كه به طور طبیعى در زبانها، در نژادها، در رنگ پوستها، در مذهبها وجود دارد، عمده كند. كار استكبار این است؛ همیشه همین كار را كرده است. از قدیم گفتند: «تفرقه بینداز و حكومت كن». امروز همین نقشه را دارند دنبال میكنند. ما باید به خود بیائیم، ما باید حواس خودمان را جمع كنیم؛ هم دولتها، هم ملتها.
 
برخلاف واقع، آن چیزى را كه خطر اصلى و تهدید اصلى براى این منطقه، بلكه براى بشریت است - یعنى صهیونیسم - پنهان میكنند. صهیونیسم خطرى براى كل بشریت است. امروز دولتهاى غربى هم دستخوش تصرفات صهیونیستها هستند؛ آنها هم دارند چوب این مراكز ثروت و قدرت را میخورند؛ ملتهاى منطقه هم كه معلوم است، چه كشیدند از دست صهیونیستها. این ترورها كار آنهاست، این اختلافات ملتها كار آنهاست، به وسیله‌ى ابزارهاى گوناگون آنهاست؛ باید بهوش باشیم. این خطر را كه خطر اصلى منطقه است، پنهان میكنند، مخفى میكنند و واقعیت‌سازى میكنند؛ بدروغ خطرهائى را كه وجود ندارد، عمده میكنند و بین مسلمانها اختلاف مى‌اندازند. باید حواسمان جمع باشد. عرب و عجم، شیعه و سنى، مذاهب مختلف، رنگ پوستها نباید بین ما اختلاف ایجاد كند؛ «و جعلناكم شعوبا و قبائل لتعارفوا». این شعبه شعبه شدن، این قبیله قبیله شدن، این نژاد نژاد شدن، مایه‌ى اختلاف نیست؛ «انّ اكرمكم عنداللّه اتقیكم».(2) محور، چیز دیگر است؛ معیار، چیز دیگر است. مسابقه بیفتد میان ملتهاى مسلمان در عمل به اسلام، در ایجاد برادرى، در تلاش براى ملتها، در سرپیچى كردن از اراده‌ى قدرتهاى بزرگ و در رأس آنها آمریكا. ملتهاى مسلمان باید ببینند هر جا كه سیاست آمریكائى و سیاست صهیونیستى دارد ایجاد اختلاف میكند، بدانند كه این اختلاف مضر است؛ فریب نخورند.
 
قضایاى منطقه‌ى ما قضایاى مهمى است؛ ملتها بیدار شدند. چند كشور مسلمان، چند ملت مسلمان توانستند بر اثر این بیدارى، بر وضعیتى كه مورد علاقه‌ى استكبار بود، فائق بیایند. ملتها دهها سال سرمایه‌گذارى و تلاش آمریكا را در مصر و در تونس و در برخى از مناطق دیگر باطل كردند، آتش زدند و از بین بردند. این، بیدارى است؛ این را باید حفظ كرد. باید معیار این باشد كه ببینیم دشمن آشكار اسلام و مسلمانها كجا قرار گرفته است، آنجا باطل است؛ نقطه‌ى مقابل آن، نقطه‌ى حق است؛ این معیار است؛ این معیار را باید در نظر بگیریم. و به نظر ما واضح‌ترین مصداق، همین مسئله‌ى اتحاد و اتفاق بین ملتهاست. آنها میخواهند بین ملتهاى مسلمان اختلاف بیندازند؛ ما باید بدانیم كه این اختلاف باطل است؛ در آیات قرآن، این منهىّ است؛ تفرقه، اختلاف، گلاویز شدن با یكدیگر، میان ملتهاى مسلمان، سم مهلك است؛ از این باید اجتناب كنیم.
 
از خداى متعال كمك بخواهیم. این فرصت ماه رمضان فرصت بسیار مهمى بود كه ان‌شاءاللّه ملتهاى مسلمان از آن استفاده كرده باشند. فرصت عید فطر، فرصت بزرگى است. فرصتها از دست میروند - «تمرّ مرّ السّحاب»(3) - بایستى از آنها لحظه‌اى استفاده كرد.
 
پروردگارا ! ملتهاى مسلمان را بر استفاده‌ى از فرصتهائى كه در اختیار آنها قرار میدهى، موفق بفرما. پروردگارا ! یكپارچگى و وحدت امت اسلامى را بر این ملت مظلوم ارزانى بدار. ما را در این راه، موفق به اداى وظیفه‌مان بفرما.
 
والسّلام علیكم و رحمةاللّه و بركاته‌
 
1) مفاتیح‌الجنان، ذكر قنوت نماز عید فطر
2) حجرات: 13
3) نهج‌البلاغه، حكمت 21داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Gardenscapes hack cheats
سه شنبه 7 آذر 1396 07:52 ب.ظ
وبلاگ شیرین! من آن را در حالی که در یاهو در حال دیدن سایت پیدا کردم. آیا شما هر گونه پیشنهاد در مورد چگونگی ثبت نام در اخبار یاهو دارید؟
من برای مدتی تلاش کرده ام اما هرگز به نظر نمی رسد که آنجا بمانم!

قدردانی آن
are psychics real
سه شنبه 30 آبان 1396 06:47 ب.ظ
من مطالب زیادی در مورد دوستداران وبلاگ نویس خواندم اما این پاراگراف واقعا یک است
قطعه خوب نوشتن، نگه داشتن آن.
best psychic medium reading
چهارشنبه 10 آبان 1396 08:32 ب.ظ
مطمئن هستم این مقاله تمام اینترنت را لمس کرده است
بازدید کننده، قطعه واقعا واقعا دلپذیر آن
نوشتن در ایجاد وب سایت جدید.
real psychics
سه شنبه 9 آبان 1396 04:04 ب.ظ
سلام فقط می خواستم به شما یک سر سریع سر بزنم و به شما اطلاع کنم
تعداد کمی از تصاویر به درستی بارگیری نمی شوند. من مطمئن نیستم که چرا
اما من فکر می کنم یک موضوع مرتبط است. من آن را امتحان کردم
در دو مرورگر متفاوت و هر دو نتیجه مشابهی را نشان می دهد.
cheap phone psychic readings
شنبه 18 شهریور 1396 12:18 ب.ظ
سلام! من می توانستم سوگند یاد کنم که من قبل از این وبلاگ بودم اما بعد از آن
بررسی از طریق برخی از پست من متوجه شدم آن را به من جدید است.
با این وجود، من مطمئنا خوشحال هستم که آن را پیدا کردم و من علامت گذاری به عنوان کتاب و چک کردن اغلب!
anonymous std testing
شنبه 18 شهریور 1396 11:47 ق.ظ
سلام! کسی که در گروه مای اسپیس من این سایت را با ما به اشتراک گذاشته است، بنابراین من به دنبال آن رفتم.
من قطعا این اطلاعات را دوست دارم. من نشانه گذاری می کنم و این را به طرفداران من می رسانم!

طراحی فوق العاده و طراحی شگفت انگیز و سبک.
std testing near me
شنبه 18 شهریور 1396 04:36 ق.ظ
همه چیز با توصیف بسیار واضح از چالش ها بسیار باز است.
این واقعا آموزنده بود. وب سایت شما بسیار مفید است.

با تشکر برای به اشتراک گذاری!
cheap psychics
شنبه 18 شهریور 1396 04:00 ق.ظ
در کار، کار عالی!
psychic phone reading
جمعه 17 شهریور 1396 07:33 ق.ظ
قطعا مانند وب سایت شما، اما شما نیاز به املایی را امتحان کنید
در چندین پست شما تعدادی از آنها دارای املا هستند
مسائل و من آن را بسیار دشوار برای اطلاع واقعیت است
پس دوباره دوباره قطع خواهد شد.
chaturbatefreetokenshack.com
سه شنبه 14 شهریور 1396 10:07 ق.ظ
Very good site you have here but I was wondering if you
knew of any message boards that cover the same topics talked about in this article?
I'd really love to be a part of community where I can get suggestions from other experienced individuals that share the same interest.
If you have any suggestions, please let me know. Cheers!
free tokens chaturbate hack
پنجشنبه 12 مرداد 1396 08:41 ب.ظ
Hello, Neat post. There is an issue along with your web site in web explorer, would test this?

IE still is the market leader and a large component to other people will omit your
excellent writing because of this problem.
Javier
جمعه 16 تیر 1396 06:13 ب.ظ
Asking questions are genuinely pleasant thing if you are not understanding
anything fully, but this paragraph provides pleasant understanding even.
at home std test
یکشنبه 4 تیر 1396 09:32 ب.ظ
بسیار core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین
در آیا نه کار درست با من پس از برخی از زمان.
جایی درون جملات شما در واقع موفق به من مؤمن اما فقط برای کوتاه در حالی
که. من با این حال کردم مشکل خود را با فراز
در منطق و شما خواهد را خوب به پر
همه کسانی معافیت. اگر شما که می توانید انجام من می مطمئنا تا پایان مجذوب.
std testing near me
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 05:11 ق.ظ
core از خود نوشتن در حالی که صدایی دلنشین ابتدا آیا نه حل و فصل درست با من پس
از برخی از زمان. جایی درون جملات شما در واقع موفق به من مؤمن اما فقط برای while.
من هنوز کردم مشکل خود را با جهش در منطق و
شما خواهد را خوب به پر کسانی که معافیت.

که شما در واقع که می توانید انجام من خواهد بدون شک بود مجذوب.
Joycelyn
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 04:33 ب.ظ
Thanks for sharing your thoughts on رهبرانقلاب.
Regards
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo